tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Debata o bezpieczeństwie seniorów

12 czerwca br., we wtorek, o 14.00 w Nowodworskim Ośrodku Kultury rozpocznie się debata społeczna, głównie poświęcona bezpieczeństwu seniorów. Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Marek Chodakowski zaprasza również wszystkich mieszkańców miasta do czynnego udziału w spotkaniu.

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim zaprasza mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego, głównie seniorów, na debatę społeczną w ramach cyklu "Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ". Spotkanie odbędzie się 12 czerwca br., w godzinach 14.00-16.00 w sali widowiskowej Nowodworskiego Ośrodka Kultury.

Tematem spotkania będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa", priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia, aplikacja "Moja Komenda" oraz bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym. Podczas spotkania szczegółowo zostaną również omówione działania oszustów podszywających się pod krewnych, policjantów czy też funkcjonariuszy CBŚP.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w debacie.